Wprowadzenie ograniczenia tonażowego na ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego – objazd dla linii nr 13, 13w, 29, 36

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ograniczenia tonażowego na ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego (do 3,5 t) – na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Michała Grażyńskiego z dniem 17 lutego 2020 r. do odwołania – wprowadzone zostają zmiany tras przejazdu następujących linii autobusowych MZK:

linia nr 13 oraz 13w: autobusy zostają skierowane objazdem ul. Węglową, ul. Katowicką, ul. Mazańcowicką, ul. Michała Grażyńskiego do ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego. W obu kierunkach nie będą obsługiwane przystanki „Kwiatkowskiego Warszawska”. W zamian w obu kierunkach obsługiwany będzie przystanek „Warszawska FIAT”. Autobusy nie będą zatrzymywać się na pozostałych przystankach na objazdowej trasie przejazdu. W związku z powyższym wprowadzony zostaje nowy rozkład jazdy obu linii.

linia nr 29: autobusy zostają skierowane objazdem ul. 3 Maja, ul. Wałową, ul. Grażyńskiego do ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego (powrót ul. Podwale, ul. Stefana Okrzei, ul. Gazowniczą). W obu kierunkach nie będą obsługiwane przystanki „Warszawska Dworzec” oraz „Kwiatkowskiego Warszawska”. W zamian obsługiwane będą przystanki: „Wałowa” (w obu kierunkach), „Grażyńskiego” w kier. Komorowic, „Podwale Dworzec” w kier. Dworca, “Gazownicza” w kier. Dworca oraz „3 Maja” w kier. Dworca. W związku z powyższym wprowadzone zostają korekty w rozkładzie jazdy linii.

linia nr 36: autobusy zostają skierowane objazdem ul. Węglową, ul. Katowicką do ul. Mazańcowickiej. Autobusy nie będą zatrzymywać się na przystankach na objazdowej trasie przejazdu. Rozkład jazdy linii nie ulega zmianie.

Nowe rozkłady jazdy zostały opublikowane w systemie dynamicznej informacji pasażerskiej (z datą obowiązywania od 17 lutego br.) oraz pod linkiem rozkład jazdy do wydruku.

Polecane posty